Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie
 
 

ZESPÓŁ SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KROŚNIE


  Relacja z Dnia Edukacji Narodowej👩‍🏫👨‍🏫👩‍🎓🧑‍🎓
  dodany przez Karolina Krężałek dnia 2023-10-16
   
  2023Oct2312024007392900.jpg

  12 października miały miejsce szkolne obchody Święta Edukacji Narodowej. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował krótką część artystyczną. Miała ona formę reporterskiej relacji z jednej z krośnieńskich szkół średnich. Lokalny reporter "Wiadomości" - Mariusz Mix Kolanko (w tej roli Kuba Giera) przedstawił z przymrużeniem oka to, co dzieje się w salach lekcyjnych i na szkolnych korytarzach. Młodzież w humorystyczny sposób opisała relacje uczniowsko-nauczycielskie, a Tomek Maczuga wykazał się szczególnymi zdolnościami muzycznymi, śpiewając przerobione na potrzeby naszej szkoły przeboje Perfectu, Czerwonych Gitar i Krzysztofa Krawczyka.

  Dopełnieniem części artystycznej były podziękowania dla dyrekcji, wychowawców, pedagogów, nauczycieli poszczególnych przedmiotów oraz wszystkich pracowników szkoły za ogólnie pojęte "opiekę, wychowanie, edukację i bezpieczeństwo".


  W ramach wdzięczności młodzież i słuchacze szkół dla dorosłych złożyli na ręce dyrekcji "słodki kosz upominkowy" do pokoju nauczycielskiego.

  W dalszej szkolnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej Pani Dyrektor Aneta Bator wręczyła nagrody dyrektora dla wyróżniajacych się nauczycieli.

   

  Galeria zdjęć >>>

            
         


           

  Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie

  38-400 Krosno, ul. Księdza Piotra Skargi 1

  tel: 13-43-688-21, fax.13-43-224-73

  email: zespol@cku.krosno.pl

   

   

  Copyright © ZSKU Krosno 2022

   

   

  Kursy językowe

  Edoo - neutralne